Botë SQBotë.Portal SQ

Drejtori ekzekutiv i Tuiterit dha dorëheqje

- Themeluesi  dhe drejtor ekzekutiv i  Tuiterit Xhek Dorsi sot dha dorëheqje si njeriu i parë i këtij rrjeti social por do të mbetet anëtar i menaxhmentit të Tuiterit së paku deri në vitin e ardhshëm.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle