Evropë SQEvropë.Portal SQ

Dragi: Vendet e BE-së duhet t’i plotësojnë obligimet rreth migrimit

Bashkimi Evropian duhet të paraqesë plane “të qarta dhe të përshtatshme financiare” për menaxhim me rutat emigruese në Detin Mesdhe, deklaroi sot kryeministri italian Mario Dragi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle