0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Dragi: Ukrainës i nevojitet Plan i ri i Marshalit

Kryeministri italian Mario Dragi konsideron se Ukrainës i nevojitet "plan i Marshalit" i ri, i ngjashëm me atë që i afroi SHBA-në dhe Evropën pas Luftës së Dytë Botërore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle