Evropë SQEvropë.Portal SQ

Dragi dhe Makron nënshkruan marrëveshje për intensifikim të marrëdhënieve bilaterale

- Kryeministri italian Mario Dragi dhe presidenti i Francës, Emanual Makron sot në Romë nënshkruan marrëveshje për përforcim të marrëdhënieve bilaterale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle