0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Dr. Pajaziti: Bie numri i personave të sapo infektuar, vaksinimi arsye për përmirësim të gjendjes

Rënien e konsiderueshme e numrit të personave të sapo infektuar në Tetovë mjekët dhe autoritetet komunale e bazojnë në në vaksinimin më intensiv në qytet. Dr. Miranda Pajaziti nga kovid qendra në Spitalin Klinik shpjegon se gjithnjë e më shumë njerëz që vijnë për ekzaminim ose kontroll janë njerëz me simptoma më të buta që njihen për koronavirusin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle