Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

DPS nuk do ta mbështesë Rumen Radev për mandatin e dytë presidencial

Partia parlamentare Lëvizja për të drejtat dhe liritë nuk do ta mbështesë Rumen Radevin në zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Bullgari, deklaroi deputeti i partisë Jordan Conev në emisionin "Panorama" në Televizionin kombëtar bullgar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle