0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

DPHM: Vijon periudhë e motit stabil, me diell dhe të ngrohtë

Në 24 orët e fundit, më shumë shi, pesë litra në një metër katror ka rënë në Lazaropole, ndërsa tre në Dibër, informon Drejtoria për punë hidrometeorologjike (DPHM).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle