0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

DPHM: Pasdite në viset malore shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

Moti paradite ishte me diell me vranësira të lehta deri mesatare, si dhe me erë të lehtë deri mesatare nga veriperëndimi, ndërsa në pjesët perëndimore erë e fortë nga perëndimi. Pasdite, do të ketë shfaqje lokale të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullima, kryesisht në zonat malore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle