0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

DPHM paralajmëron mot të ngrohtë dhe të paqëndrueshëm me reshje të dendura shiu dhe bubullima

Moti në ditët në vijim, kryesisht pasdite do të jetë i paqëndrueshëm, me reshje të dendura shiu dhe bubullima. Lokalisht proceset do të jenë në formë stuhie me reshje të dendura shiu, shkarkime të forta elektrike, erë të fortë dhe kushte për breshër, por paqëndrueshmëria do të shfaqet herë pas here edhe në orët e mbrëmjes, informon DPHM-ja..

Butoni Kthehu në krye
Mbylle