0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

DPHM: Nesër mjegull nëpër lugina

Nesër në orët e paradites nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës dhe vranësira të ulëta, ndërsa në pjesët perëndimore kushte për shi të dobët, informojnë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle