0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQServise informuese SQShoqëri SQ

DPHM: Na pret mot i qëndrueshëm, veçanërisht i nxehtë nga mesi i javës së ardhshme

Pason periudhë e motit stabil dhe të nxehtë, me kushte për dukuri të izoluar të shiut afatshkurtër. Temperaturat e ditës do të jenë në rritje graduale, ndërsa veçanërisht nxehtë pritet nga mesi i javës së ardhshme, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle