0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQServise informuese SQ

DPHM: Mot stabil dhe i ngrohtë, të hënë dhe të marten deri në 40 gradë

Drejtoria për punë hidrometeorologjike paralajmëron se vijon periudhë e motit stabil dhe të ngrohtë. Veçanërisht ngrohtë do të jetë të hënën dhe të martën kur temperaturat në disa vende do të arrijnë deri në 40 gradë. Destabilizim të motit pritet nga e mërkura kur temperaturat gradualisht do të ulen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle