0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

DPHM do ta monitorjë në mënyrë digjitale cilësinë dhe ndotjen e lumenjve

Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) sot e promovoi platfomrën digjitale monitoruese  për përcjelljen e cilësisë dhe ndotjes së lumenjve, e cila u zhvillua në kuadër të fushatës "Bëhu i kthjellët".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle