Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Doza e tretë e vaksinimit për kategori të caktuara në Greqi

Qytetarët në Greqi të cilët u takojnë disa kategorive me rrezik dhe kanë sëmundje kronike do të marrin edhe dozën e tretë të vaksinimit kundër Kovid-19, kumtoi pasdite kryetarja e Komisionit për Imunizim nga Ministria greke e Shëndetësisë Maria Teodoridu, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle