0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

Dorëheqjet e vonuara, tentim për t’i ikur përgjegjësisë, Prokuroria të veprojë urgjentisht

Ata që vetëm para 24 orëve thanë se koha është për sfida dhe jo për dorëheqje, pas publikimit të indicjeve të para për gabime tragjike në ndërtimin e spitalit modular në Tetovë filluan të dorëhiqen.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle