0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Dorëheqjet e Filipçes dhe Hasanit i janë dorëzuar kryeministrit dhe janë arkivuar

Dorëheqjet e ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe zëvendësit të tij Ilir Hasani i janë dorëzuar kyeministrit dhe janë arkivuar. Përmbajtja e dorëheqjeve nuk devijon nga ajo që të dy e kanë ndarë tashmë publikisht, deklaroi zëdhënësi i qeverisë Dushko Arsovski në konferencën e sotme për shtyp.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle