Botë SQBotë.Portal SQ

Dorëheqje dha i dërguari special amerikan për Haitin për shkak të debimit të emigrantëve

I dërguari special amerikan për Haitin ka dhënë dorëheqje në shenjë proteste ndaj "kthimit çnjerëzor" dhe masiv të emigrantëve në një vend të prekur nga konfliktet civile dhe fatkeqësitë natyrore, njoftuan sot zyrtarët amerikanë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle