0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Donohen 593 kamera për sektorët për punë të brendshme përmes projektit “Sistem mobil për regjistrim me kamera”

Në ambientet e  Njësisë Mobile për Siguri të Komunikacionit Rrugor në Petrovec sot u shënua përmbyllja e projektit “Sistem mobil për regjistrim me kamera” për nëpunësit e policisë që kryejnë kontroll dhe rregullim të komunikacionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle