0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Donald Tramp e quajti “gjenial” veprimin e Putinit ndaj Ukrainës

Ish-presidenti amerikan Donald Tramp e vlerësoi si “gjenial” veprimin e presidentit rus Vladimir Putin kundrejt Ukrainës dhe e quajti autokratin rus “shumë të mençur”, njoftojnë mediat amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle