Botë SQBotë.Portal SQ

Donald Lu për vizitë në vendet e rajonit të Azisë Qendrore

Zëvendës sekretari shtetëror për Azinë Jugore dhe Qendrore, Donald Lu, nga sot deri të premten do të vizitojë Kirgistanin, Uzbekistanin, Taxhikistanin dhe Kazakistanin për të forcuar marrëdhëniet e SHBA-së me këto vende dhe për të rritur përpjekjet për krijimin e një Azi Qëndrore më të ndërlidhur, të begatë dhe të sigurt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle