0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Donacion për shoqatat vullnetare zjarrfikëse në RMV

Kompania Armos plus SHPK Shkup në bashkëpunim me Ambasadën e Republikës së Kroacisë dhe Klubit afarist kroat në Shkup, dhuroi mbi 200 kominoshe për zjarre pyjore për shoqatat vullnetare zjarrfikëse në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle