0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Donacion nga Mbretëria e Bashkuar për Armatën e Maqedonisë së Veriut

Në kazermën Gjorqe Petrov do të dorëzohet sot një donacion nga Mbretëria e Bashkuar dedikuar për pjesëtarët e Grupit të batalionit të Këmbësorisë së lehtë dhe për forcat speciale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle