0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Donacion nga Malta – aparat për pastrimin e ajrit në Klinikën për stomatologji të fëmijëve

Ambasadori i Rendit ushtarak sovran të Maltës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Ekselenca e Tij, Françesko Saverio Xhuisti dhuroi aparat për pastrim dhe dezinfektim të ajrit në Klinikëpn për stomatologji preventive dhe të fëmijëve pranë Institucionit shëndetësor publik Qendra universitare stomatologjike klinike Shën Pantelejmon Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle