0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Donacion nga Gjermania për policinë kufitare pranë MPB-së

Për nevojat e policisë kufitare e MPB-së, Zyra për Ndërlidhje të Policisë gjermane federale pranë Ambasadës së Republikës Federale të Gjermanisë ka dhënë donacion pajisje dhe automjete në vlerë prej 675.000 euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle