Evropë SQEvropë.Portal SQ

Doli nga shtrati liqeni Komo

Niveli i ujit në liqenin Komo është rritur për 20 centimetra për shkak të reshjeve të rrëmbyeshme për dy ditë me radhë dhe kështu ka vërshuar disa rrugë në qytetin me të njëjtin emër.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle