Ballkan SQBallkan.portal SQ

Dodiku e ndryshoi qëndrimin dhe mbështeti mbetjen e EUFOR-it në BeH

Anëtari i presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Millorad Dodik ka mbështetur mbetjen e Misionit të EUFOR-it në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle