Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Dodik: Nuk ekziston ofertë që do të na pengonte t’i kthejmë kompetencat e RS

Anëtari serb i Presidencës së BeH-së dhe lider i Aleancës së Socialdemokratëve të Pavarur (SNSD) Millorad Dodik deklaroi se nuk ka ofertë nga të huajt që mund ta pengonte qeverinë aktuale në Republikën Sërbska në qëllimin në këtë entitet t'ia kthejë kompetencat të cilat në periudhën paraprake janë bartur në nivel shtetëror.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle