0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Dodik: BeH është një projekt i dështuar, ne duhet të ndahemi në mënyrë të civilizuar

Anëtari serb i presidencës së BeH-së, Milorad Dodik, për gazetën spanjolle "El Mundo" tha se BeH është "një projekt i dështuar" dhe se zgjidhja më e mirë për vendin është "ndarja e boshnjakëve, serbëve dhe kroatëve" në mënyrë të civilizuar".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle