0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Do të shfrytëzohen përvojat zvicerane për pengimin e përmbytjeve në rrethinën e Tetovës

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami sot e priti në takim ambasadoren e Zvicrës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Veronika Hulman Marti, me ç’rast u bisedua për përvojat zvicerane në pengimin e përmbytjeve dhe për bashkëpunimin në sfera të ndryshme lidhur me infrastrukturën, informojnë nga Komuna e Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle