0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Do të rritet përfshirja e fëmijëve në kopshtet në Sveti Nikollë dhe Rosoman

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska sot nënshkruajti Marrëveshje bashkëpunimi me kryetarët e Komunës së Sveti Nikollës dhe Komunës së Rosomanit, për ndërtimi i dy kopshteve për fëmijë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle