0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Do të ndërtohet qarkore në bulevardin “Sllovenia”

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Midis Bashkësive, Artan Grubi, zëvendëskryeministri i angazhuar për Çështje Ekonomike, Koordinimin e Resorëve Ekonomikë dhe Investimeve, Fatmir Bytyqi dhe kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov do të mbajnë konferencë të përbashkët shtypi për procedurën e tenderit për ndërtimin e qarkores në bulevardin “Sllovenia”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle