0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Mblidhen organet më të larta të LSM-së, do të vendoset për grevë të përgjithshme

Pasi dje Lidhja e Sindikatave të Maqedonisë nuk arriti marrëveshje me Qeverinë për rritje lineare të pagave, sot do të takohen kryesia dhe këshilli i LSM-së për të vendosur për fillimin e grevës së përgjithshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle