0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Do të formohet IP për menaxhim dhe mbrojtje të Parkut Nacional Mali Sharr

– Vendim për themelimin e Institucionit Publik për Menaxhim dhe Mbrojtje të Parkut Nacional Mali Sharr, solli Qeveria në mbledhjen e sotme të 92-të.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle