0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Do të digjitalizohet sektori i turizmit

Në seancën e sotme të 106 -të, Qeveria e miratoi Informacionin për krijimin, realizimin dhe zbatimin e një sistemi të përshtatshëm informacioni për digjitalizimin e sektorit turistik-hotelierik e-turizëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle