0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

DMSH e gatshme për zjarre eventuale

 Drejtoria për mbrojtje dhe shpëtim është e gatshme për përballje me zjarre eventuale gjatë sezonit të verës, konfirmoi sot drejtori Bekim Maksuti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle