0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Dje u vaksinuan 11.833 persona kundër Kovid-19 prej të cilëve 7.625 me dozën e parë

Dozën e parë kundër Kovid-19 dje e morën 7.625 qytetarë dhe u vaksinuan gjithsej 11.883 persona, informon Ministria e Shëndetësisë dhe theksojnë se vaksinimi në terren është duke u zhvilluar si dhe në të gjitha pikat e vaksinimit në vend.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle