0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Djali vetë e mori trupin e nënës së vdekur nga kovid-spitali I Tetovës, rasti është paraqitur në polici

Policia e Tetovës mori paraqitje se mbrëmë nga spitali klinik, një person e ka marrë nënën e tij të vdekur nga Kovid-19 dhe e ka futur në automjet. Ngjarja ndodhi disa minuta para mesnate.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle