Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Djali dhe vajza e Trampit janë marrë në pyetje para prokurores publike në Nju-Jork

Prokurorja publike e Nju-Jorkut ka marrë në pyetje edhe dy nga fëmijët e ish-presidentit amerikan, Donald Tramp, Donald Tramp Junior dhe Ivanka Tramp, si pjesë nga hetimi qytetar për mashtrim lidhur me biznesin e Trampit, njoftoi sot gazeta “Nju-Jork Tajms”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle