0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Dizeli shtrenjtohet për dy, ndërsa benzina për gjysmë denari për litër

Çmimi i dizelit prej mbrëmë në mesnatë rritet për dy denarë për litër, ndërsa benzina shtrenjtohet për gjysmë denari për litër, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë dhe shërbime të ujit (KRRE). Me vendimin kryhet rritje e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 2,24 për qind,

Butoni Kthehu në krye
Mbylle