0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Dizeli shtrenjtohet, çmimet e benzinave mbesin të njejta

Çmimi i shitjes me pakicë i EURODIZEL (D-E V) nga mesnata do të rritet për 2,00 denarëm ndërsa i Ekstra vajit të lehtë për amvisëri të (EL-1) për 2.50 denarë për litër. Çmimet e benzinave  EUROSUPER BS-95, EUROSUPER BS-98 dhe i Mazutit M-1 NS nuk ndryshohen, vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime të Ujit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle