0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Ditët e fundit për promovimin e projekteve të ardhshme të kandidatëve në zgjedhjet lokale

Pasojnë tri ditët e fundit të fushatës zgjedhore për Zgjedhjet lokale 2021. Kandidatët për kryetarë komunash dhe për këshilltarë në mënyrë intensive i publikojnë projektet dhe premtimet e tyre para votuesve. Retorika po ashpërsohet ndërsa nuk ngecin as sulme dhe shaka në llogari të disa prej tyre në rrjetet sociale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle