0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQW_Media SQ

Ditët e edukimit mediatik

Drejtori i Agjencisë për shërbime mediatike audio dhe audiovizuale Zoran Trajçevski sot do t’i hapë Ditët e edukimit mediatik 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle