0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQ

Ditën e kaluar janë prodhuar 11.842 MWh dhe tërësisht janë plotësuar nevojat e amvisërive dhe konsumatorëve të vegjël

Shkup, 1 dhjetor 2022

Butoni Kthehu në krye
Mbylle