0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ditë komemorative kombëtare e Holokaustit

Bashkësia hebraike në vend dhe Fondi i holokaustit të hebrenjëve nga Maqedonia e shënuan Ditën komemorative kombëtare të Holokaustit të Shtetit të Izraelit – Jom Ashoa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle