0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Dita ndërkombëtare e gjuhës së shenjave: Nevojitet përfaqësim më i madh i gjuhës së shenjave dhe standardizimi i saj

Unioni kombëtar i personave të shurdhër dhe me vështirësi në dëgjim të Republikës së Maqedonisë së Veriut sot e shënon 23 shtatorin – Ditën ndërkombëtare të gjuhës së shenjave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle