0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Dita e tretë e debatit të komisionit rreth Propozim-buxhetit për vitin 2023

Ka filluar seanca e 52-të e Komisionit parlamentar për financim dhe buxhet, me çka vazhdoi diskutimi rreth Propozim-buxhetit për vitin 2023.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle