0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Dita e tretë debat i përgjithshëm për ribalancin e Buxhetit

Kuvendi sot, në kuadër të seancës së 47, tre ditë me radhë mban debat të përgjithshëm për ribalancin e plotësuar të Buxhetit ku janë vendosur tetë amendamentet e miratuara të Komisionit amë për financim dhe buxhet. Debati i përgjithshëm mund të zgjasë pesë ditë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle