0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Dita e “Shën Cirilit dhe Metodit” – 24 Maji, ditë jopune për të gjithë qytetarët

- Dita e iluministëve mbarësllovenë "Shën Cirili dhe Metodi" - 24 Maji 2022 (e martë) është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, njoftoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle