0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Dita e Republikës – 2 Gushti ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Dita e Republikës, 2 Gushti (e hënë) është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, kumtoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle