0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Dita e parë e Krishtlindjes – 25 dhjetori ditë jopune për qytetarët e konfesionit katolik

Dita e parë e Krishtlindjes 25 dhjetori (e shtunë) është ditë jopune për qytetarët e konfesionit katolik në Republikën e Maqedonisë së Veriut, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle